SPORT

Olomouc veze z Boleslavi vysokou výhru
Fotbal 28.7.2018

Fotbalisté SK Sigma Olomouc dali rychle zapomenout na domácí prohru se Slavií. Modrá lavina v Mladé Boleslavi zvítězila vysoko 4:0.

Zlín předvedl parádní obrat proti Mladé Boleslavi
Fotbal 22.7.2018

Ve Zlíně se na úvod ligy fanoušci bavili fotbalem. Ševci sice nezačali vůbec dobře a v 64. minutě prohrávali 0:2. Pak ovšem začal velký obrat. Nejprve se prosadil po rohu Gajič, pak vyrovnal Matejov a když už vše směřovalo k remíze, trefil vítězný gól Jean-David Beauguel.

Boleslav doma letos nevyhrála ani na šestý pokus, Baník vybojovat bod
Fotbal 6.5.2018

Boleslavští fotbalisté ve třetím ligovém zápase nedali gól a v letošní jarní sezóně dosud nevyhráli ani jedno domácí utkání. Po remíze s ostravským Baníkem klesli ze dvanácté na třináctou příčku ligového pořadí.

Zápas Vysočiny s Boleslaví nabídl šance, ale byl chudý na góly
Fotbal 28.4.2018

Vysočina proti Mladá Boleslavi sehrála vypjatý a bojovný duel, tak typický pro boj o záchranu, v němž je důležitý každý bod a výhra by jeden z celků přiblížila k udržení mezi elitou.

Boleslav ani napotřetí v Jihlavě nevyhrála
Hokej 19.3.2018

K vidění byl i přes jasně dané postavení obou celků slušný hokej, skóre otevřel v 9. minutě v oslabení Skořepa. Druhou branku Dukly obstaral o dvacet minut později Žálčík. Do třetí třetiny vstupovali domácí tak s dvougólovým polštářkem, který ještě ve dvou přesilovkách navýšili.

Mrazivý vítr odvál radost z Boleslavi na Slovácko
Fotbal 18.3.2018

V nepříjemném mrazivém větru tisícovka nejotužilejších fotbalových příznivců sledovala na po celonočním sněžení výtečně připraveném trávníku neúprosnou bitvu sestupem ohrožených týmů.

Chomutov si vítězstvím nad Boleslaví definitivně pojistil účast v Tipsport extralize i pro příští sezónu
Hokej 17.3.2018

Play-out Tipsport extraligy ledního hokeje se přesunulo do své druhé poloviny, kterou již Boleslav může dohrát v klidu. Proto se také proti Pirátům Chomutov trenéři rozhodli nasadit juniory a dali též větší prostor méně vytíženým hráčům A-týmu.

Boleslav postup do pohárového semifinále proti Baníku vystřílela až v penaltovém rozstřelu
Fotbal 15.3.2018

Nečekané drama viděla tisícovka diváků ve čtvrtfinále českého poháru. Boleslavští skoro celý zápas hráli oslabení o vyloučeného Mebrahtua, Ostravští přišli čtvrt hodiny před koncem normální hrací doby o vyloučeného brankáře Budínského.

Mladá Boleslav ve druhé třetině smetla Jihlavu
Hokej 7.3.2018

Po bezbrankové první třetině si Bruslaři pomohli v početních výhodách a celkově druhou dvacetiminutovku ovládli poměrem 5:1. Byly to zároveň jediné branky, které v utkání padly.

České ragbisty čeká vyhlášení nejlepších i boje v rámci mistrovství Evropy
Ragby 5.3.2018

Čeští ragbisté i ragbistky zahajují sezónu oslavou i utkáním. 9. března budou slavnostně vyhlášeny všechny kategorie ankety Ragbista roku a hned 10. března čeká mužskou reprezentaci ostrý start proti Švýcarsku v druhé nejvyšší divizi mistrovství Evropy.

Zápas Mladé Boleslavi s Třincem rozhodovaly nájezdy
Hokej 5.3.2018

Poslední utkání základní hrací části mezi Boleslaví a Třincem bylo od počátku velice vyrovnané. Ani prodloužení rozhodující gól nepřineslo, na řadu tak musely přijít samostatné nájezdy.

Kůsův hattrick nestačil, Kadaň podlehla Benátkám
Hokej 8.2.2018

Kadaňští se sice ujali vedení, ale Středočeši vývoj střetnutí ještě v prvním dějství otočili a těsný náskok do závěrečné sirény uhlídali. Porážku neodvrátil ani hattrick Jaroslava Kůse.

Boleslav nestačila na královehradecký Mountfield
Hokej 7.2.2018

Boleslav šla nejprve do vedení zásluhou pohotovosti Jakuba Orsavy, Mountfield pak ale na svého soka zatlačil, ještě v první třetině srovnal a ve druhé odskočil dvěma slepenými góly na rozdíl dvou branek.

Litvínov vyhrál po 13 zápasech
Hokej 5.2.2018

Litvínov ukončil sérii porážek. Tři body domácím unikly v závěru, ale prodloužení rozhodl pro Vervu Lukeš.

Mladá Boleslav ve Zlíně vybojovala čtvrté vítězství v řadě
Hokej 23.1.2018

Začátek se nesl ve velmi svižném tempu, šance byly k vidění na obou stranách, do vedení se zásluhou Šťastného dostali Berani. Svěřenci Vladimíra Kýhose ale dokázali bleskově srovnat a po přestávce celek z města automobilů svého soupeře přehrával a za svou aktivitu byl odměněn.

Boleslav doma překvapivě porazila Kometu
Hokej 22.1.2018

Mladá Boleslav sice od třetí minuty prohrávala, ale od vstřelení vyrovnávací branky byla lepším týmem a po zásluze, byť překvapivě, si z nedělního střetnutí odnáší tři body.