SPORT

Slavia rozstřílela Benátky
Hokej 14.1.2018

Slávisté za sebou měli před domácím kláním s Benátkami nelichotivou sérii tří proher. Duel nakonec rozhodla třetí třetina, v níž červenobílí překonali unavenou defenzivu hostů hned čtyřikrát a dokráčeli si pro zisk všech tří bodů.

Třinec rozdrtil Boleslav
Hokej 13.1.2018

Třinečtí se pomalu rozjížděli, ale nakonec střetnutí s nepříjemnou a kvalitně hrající Boleslavi zvládli. Olympionik v brance Mladé Boleslavi, Brandon Maxwellov, dostal pět branek. Vítězný gól vstřelil Ondřej Kovařčík, Tomáš Linhart si připsal tři asistence.

Výhru nad Mladou Boleslaví pojistil Olomouci  Irgl
Hokej 6.1.2018

Výhru nad Mladou Boleslaví pojistil Olomouci Irgl

Mora dokázala přetrhnout nepříjemnou sérii dvou proher v řadě, když bojovným výkonem překonala Mladou Boleslav.

Neproměněné šance stály Benátecké s Frýdkem body
Hokej 5.1.2018

Frýdek-Místek prohrál před tímto duelem pětkrát v řadě, a tak toužil šňůru přetrhnout. To se mu nakonec povedlo, avšak vítězství u Jizery to bylo velmi šťastné. Benátečtí vedli, avšak v době, kdy se zápas lámal, nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, a tak soupeř trestal.

Mladá Boleslav v nájezdech nestačila na Zlín
Hokej 4.1.2018

V prvních dvou třetinách Bruslaři rychle inkasovali a prohrávali o dva góly. Do třetí periody však vstoupili úplně jinak. Berany začali přehrávat a utkání se jim podařilo srovnat. Přesto nakonec slavil po samostatných nájezdech Zlín.

Vítkovice vyhrály poosmé v řadě
Hokej 27.12.2017

Vítkovičtí hokejisté neztratili nic ze svého vítězného laufu ani přes Štědrý den. Ostravané před osmi a půl tisíci diváky na druhý svátek vánoční srazili Mladou Boleslav 7:1.

Mladá Boleslav předvedla obrat, výhru nad Pardubicemi trefil Lenc
Hokej 11.12.2017

Vedoucí trefa padla až v jednatřicáté minutě, když Kurkovo nahození mimo Kacetlův dosah tečoval Urban, Dynamo se ale ještě před druhou sirénou dočkalo vyrovnání, nepopulární gól do šatny vstřelil Marosz. Také třetí perioda skončila nerozhodně, užuž to vypadalo na vítězství hostí, šest vteřin před koncem ale Bruslaře zachránil Kotvan.

Plzeň porazila Boleslav a přehoupla se přes hranici 100 vstřelených gólů
Hokej 6.12.2017

Již po sedmi minutách vedli modrobílí díky trefám kapitána Milana Gulaše 2:0, který vstřelil plzeňské góly číslo 99 a 100, v prostřední třetině skóre ještě zvýšili.

Sparta díky třem brankám v prvním poločase porazila Mladou Boleslav
Fotbal 4.12.2017

Sparťané zakončili rok 2017 vítězstvím a po výtečném prvním poločase porazili Mladou Boleslav 3:0. První gól si vstřelil hostující brankář Jedlička, další dva góly přidali Ondřej Zahustel a Josef Šural.

Boleslavští ukázali sílu a zdrtili chomutovské Piráty
Hokej 4.12.2017

Středočeši se v první třetině ujali vedení 2:0 díky trefám Holíka a Pabišky a v dalších dvou částech hry přidali ještě po jednom a po dvou gólech. Mezi další střelce se zařadili Knotek, Procházka a Orsava. Chomutovští nedokázali kontrovat a Maxwell si tak navíc připsal čisté konto.

Hradec potřetí v sezóně zdolal Boleslav
Hokej 30.11.2017

Hradec předehrával z důvodu účasti na Spengler Cupu 35. kolo a s Mladou Boleslaví se tak střetl už potřetí v sezóně. Stejně jako v předchozích dvou případech se z vítězství radují svěřenci Václava Sýkory.

Vyrovnanou bitvu Boleslavi s Olomoucí rozhodl v prodloužení Vojtěch Němec
Hokej 22.11.2017

Mladoboleslavští vstoupili do utkání velice razantně, již po dvou minutách hry vedli zásluhou navrátilce do sestavy Knotka a čahouna Urbana na domácím ledě o dvě branky. Na vítěze tohoto duelu si tak fanoušci museli počkat přesto až do atraktivního prodloužení.

Boleslav splnila očekávání a postoupila přes Domažlice do pohárového čtvrtfinále
Fotbal 26.10.2017

Domažlický stadion byl dějištěm střetnutí domácího třetiligového týmu proti prvoligové Mladé Boleslav o postup do čtvrtfinále českého poháru. Pohledný fotbal s množství gólových příležitostí hlavně před domažlickou brankou skončil podle předpokladů boleslavskou výhrou.

Benátečtí znovu našli recept na Třebíč a přidávají do tabulky tři body
Hokej 17.10.2017

Zápas rozhodně diváky nemohl nudit, k vidění byla spousta skvělých akcí, které v poslední chvíli likvidovaly obrany či maskovaní muži. Po divokém závěru nakonec putovaly tři body na konto domácích, kteří zvítězili 6:4.

Benátky byly nad síly Litoměřic
Hokej 10.10.2017

Přestože domácí hokejisté vstoupili do utkání velice dobře a po první třetině se ujali vedení, se hosté nevzdali a zápas rozhodli ve svůj prospěch. Benátky si tedy, i přes několik desetiminutových trestů, odvezli tři body a dotahují ztrátu na svého dnešního soupeře.

Vítězná série Přerova pokračuje, ostrý souboj s Benátkami rozhodly až nájezdy
Hokej 5.10.2017

Z řady možností se Přerovanům podařilo skórovat jen jednou a soupeř navíc ve druhém dějství vyrovnal. I přes drtivou střeleckou převahu už Zubři gólmana Kořenáře ze hry nepřekonali, proto tříhodinová bitva dospěla do nájezdů.