SPORT

Kůsův hattrick nestačil, Kadaň podlehla Benátkám
Hokej 8.2.2018

Kadaňští se sice ujali vedení, ale Středočeši vývoj střetnutí ještě v prvním dějství otočili a těsný náskok do závěrečné sirény uhlídali. Porážku neodvrátil ani hattrick Jaroslava Kůse.

Boleslav nestačila na královehradecký Mountfield
Hokej 7.2.2018

Boleslav šla nejprve do vedení zásluhou pohotovosti Jakuba Orsavy, Mountfield pak ale na svého soka zatlačil, ještě v první třetině srovnal a ve druhé odskočil dvěma slepenými góly na rozdíl dvou branek.

Litvínov vyhrál po 13 zápasech
Hokej 5.2.2018

Litvínov ukončil sérii porážek. Tři body domácím unikly v závěru, ale prodloužení rozhodl pro Vervu Lukeš.

Mladá Boleslav ve Zlíně vybojovala čtvrté vítězství v řadě
Hokej 23.1.2018

Začátek se nesl ve velmi svižném tempu, šance byly k vidění na obou stranách, do vedení se zásluhou Šťastného dostali Berani. Svěřenci Vladimíra Kýhose ale dokázali bleskově srovnat a po přestávce celek z města automobilů svého soupeře přehrával a za svou aktivitu byl odměněn.

Boleslav doma překvapivě porazila Kometu
Hokej 22.1.2018

Mladá Boleslav sice od třetí minuty prohrávala, ale od vstřelení vyrovnávací branky byla lepším týmem a po zásluze, byť překvapivě, si z nedělního střetnutí odnáší tři body.

Shareefa vyhrála zlato na soutěži v Praze
Sport 22.1.2018

V sobotu se v pražském areálu Bohnic, v divadle Za plotem, konal další ročník taneční soutěže orientálních tanečnic. Spirála DDM Praha 8 zde pořádala soutěž Orientální princezny tančí a Mladou Boleslav reprezentovaly dětské i dospělé tanečnice z TS Shareefa.

Slavia rozstřílela Benátky
Hokej 14.1.2018

Slávisté za sebou měli před domácím kláním s Benátkami nelichotivou sérii tří proher. Duel nakonec rozhodla třetí třetina, v níž červenobílí překonali unavenou defenzivu hostů hned čtyřikrát a dokráčeli si pro zisk všech tří bodů.

Třinec rozdrtil Boleslav
Hokej 13.1.2018

Třinečtí se pomalu rozjížděli, ale nakonec střetnutí s nepříjemnou a kvalitně hrající Boleslavi zvládli. Olympionik v brance Mladé Boleslavi, Brandon Maxwellov, dostal pět branek. Vítězný gól vstřelil Ondřej Kovařčík, Tomáš Linhart si připsal tři asistence.

Výhru nad Mladou Boleslaví pojistil Olomouci  Irgl
Hokej 6.1.2018

Výhru nad Mladou Boleslaví pojistil Olomouci Irgl

Mora dokázala přetrhnout nepříjemnou sérii dvou proher v řadě, když bojovným výkonem překonala Mladou Boleslav.

Neproměněné šance stály Benátecké s Frýdkem body
Hokej 5.1.2018

Frýdek-Místek prohrál před tímto duelem pětkrát v řadě, a tak toužil šňůru přetrhnout. To se mu nakonec povedlo, avšak vítězství u Jizery to bylo velmi šťastné. Benátečtí vedli, avšak v době, kdy se zápas lámal, nedokázali proměnit ani ty nejvyloženější šance, a tak soupeř trestal.

Mladá Boleslav v nájezdech nestačila na Zlín
Hokej 4.1.2018

V prvních dvou třetinách Bruslaři rychle inkasovali a prohrávali o dva góly. Do třetí periody však vstoupili úplně jinak. Berany začali přehrávat a utkání se jim podařilo srovnat. Přesto nakonec slavil po samostatných nájezdech Zlín.

Vítkovice vyhrály poosmé v řadě
Hokej 27.12.2017

Vítkovičtí hokejisté neztratili nic ze svého vítězného laufu ani přes Štědrý den. Ostravané před osmi a půl tisíci diváky na druhý svátek vánoční srazili Mladou Boleslav 7:1.

Mladá Boleslav předvedla obrat, výhru nad Pardubicemi trefil Lenc
Hokej 11.12.2017

Vedoucí trefa padla až v jednatřicáté minutě, když Kurkovo nahození mimo Kacetlův dosah tečoval Urban, Dynamo se ale ještě před druhou sirénou dočkalo vyrovnání, nepopulární gól do šatny vstřelil Marosz. Také třetí perioda skončila nerozhodně, užuž to vypadalo na vítězství hostí, šest vteřin před koncem ale Bruslaře zachránil Kotvan.

Plzeň porazila Boleslav a přehoupla se přes hranici 100 vstřelených gólů
Hokej 6.12.2017

Již po sedmi minutách vedli modrobílí díky trefám kapitána Milana Gulaše 2:0, který vstřelil plzeňské góly číslo 99 a 100, v prostřední třetině skóre ještě zvýšili.

Sparta díky třem brankám v prvním poločase porazila Mladou Boleslav
Fotbal 4.12.2017

Sparťané zakončili rok 2017 vítězstvím a po výtečném prvním poločase porazili Mladou Boleslav 3:0. První gól si vstřelil hostující brankář Jedlička, další dva góly přidali Ondřej Zahustel a Josef Šural.

Boleslavští ukázali sílu a zdrtili chomutovské Piráty
Hokej 4.12.2017

Středočeši se v první třetině ujali vedení 2:0 díky trefám Holíka a Pabišky a v dalších dvou částech hry přidali ještě po jednom a po dvou gólech. Mezi další střelce se zařadili Knotek, Procházka a Orsava. Chomutovští nedokázali kontrovat a Maxwell si tak navíc připsal čisté konto.