SPORT

Kadaň i přes vypjatý závěr zdolala Benátky
Hokej 10.12.2018

Benátky jako první otevřely stav utkání, ale po zbytek večera bylina koni Kadaňští. Ti si připsali tři body do tabulky a nahradili právě Benátky nad Jizerou na třinácté příčce.

Boleslav podlehla lídrovi z Třince

Domácí ještě do 58. minuty drželi poměrně slušnou naději na dobrý výsledek, prohrávali pouze o gól. Ale poté se pokusili zariskovat a zkusili hru bez brankáře, která jim tak úplně nevyšla.

Slavia v mrazu přehrála Mladou Boleslav
Fotbal 9.12.2018

Sešívaní přivítali v rámci 17. kola FORTUNA:LIGY tým Mladé Boleslavi. V mrazivém počasí i přes závěrečné drama zaslouženě vyhráli 3:2 po brankách Škody, Stocha a Olayinky.

Po přestřelce porazily Budějovice Benátky až na nájezdy
Hokej 6.12.2018

Hokejisté českých Budějovic s Benátkami sehráli nevídaný zápas. V závěru utkání se skóre několikrát přelilo ze strany na stranu a nakonec došlo až na prodloužení a následné nájezdy. V nich byli úspěšnější Jihočeši, kteří tak získávají dva body do tabulky.

Boleslav splatila ostravský dluh
Hokej 5.12.2018

Předešlý duel Vítkovic s Mladou Boleslaví rozhodl 29 vteřin před třetí sirénou domácí hráč, tentokrát Bruslaři splatili Ostravanům dluh zcela stejnou mincí.

Karviná veze bod z Boleslavi
Fotbal 2.12.2018

Boleslavští fotbalisté v utkání s poslední Karvinou pouze remizovali. Nový trenér Norbert Hrnčár na lavičce MFK Karviná tak slaví první bodový zisk.

Slavia se vrací z Benátek bez bodového zisku
Hokej 29.11.2018

Benátečtí hokejisté potvrdili dobrou formu z posledního zápasu a po ligovém suverénovi obrali i Slavii. A to hned o všechny tři body.

Mladá Boleslav pátou výhru v řadě nepřidala, souboj s Plzní rozhodla jediná branka
Hokej 24.11.2018

Oba celky si vypracovaly řadu šancí, díky častým faulům měly možnost několika přesilovek, ve výborné formě ale chytali Gašper Krošelj s Dominikem Frodlem, bezesporu ústřední postavy zápasu. Vítěze nakonec určila jediná branka, o kterou se v pětačtyřicáté minutě postaral hostující obránce Nicholas Jones, drobný náskok si už pak Západočeši s přehledem pohlídali.

Liberec porazil Mladou Boleslav, v 87. minutě rozhodl střídající Oršula
Fotbal 6.11.2018

V utkání jsme byli svědky obrovského počtu šancí, dokonce i neproměněné penalty. Už to vypadalo, že nebude ani jednomu z týmů souzeno vstřelit gól. Ovšem v 87. minutě se střídající Oršula dostal k odraženému míči a rozvlnil síť.

Litvínov vyšel doma proti Boleslavi bodově i střelecky naprázdno
Hokej 29.10.2018

Litvínov nestačil doma na Mladou Boleslav, které podlehl 0:3. Vyrovnané utkání rozhodly neproměněné šance domácích a využité přesilovky hostí z Boleslavi, ti nakonec vítězství potvrdili gólem do prázdné branky.

V úporném zápase s Boleslaví vybojoval Třinec důležité tři body
Hokej 27.10.2018

Těžký zápas s cennými třemi body na konci odehráli Oceláři s Mladou Boleslaví na zakončení první čtvrtiny extraligy.

Mladá Boleslav vedla, Vítkovice však zápas otočili
Hokej 22.9.2018

Zápas byl od počátku velice vyrovnaný, ačkoli mírně střelecky navrch měli právě Bruslaři. Ti své příležitosti v gól přetavili ale až v závěru druhé třetiny, kdy Bartošáka prostřelil Klepiš. Ve třetí třetině ale hosté uštědřili domácím lekci z produktivity a dvěma góly v závěru třetiny a třetím do prázdné otočili zápas.

Jablonec doma rozstřílel Opavu
Fotbal 19.8.2018

V novém ligovém ročníku Boleslavští na domácím hřišti vyhráli až na třetí pokus, ale za to pořádně. Prvoligového nováčka rozstříleli půltuctem gólů.

Olomouc veze z Boleslavi vysokou výhru
Fotbal 28.7.2018

Fotbalisté SK Sigma Olomouc dali rychle zapomenout na domácí prohru se Slavií. Modrá lavina v Mladé Boleslavi zvítězila vysoko 4:0.

Zlín předvedl parádní obrat proti Mladé Boleslavi
Fotbal 22.7.2018

Ve Zlíně se na úvod ligy fanoušci bavili fotbalem. Ševci sice nezačali vůbec dobře a v 64. minutě prohrávali 0:2. Pak ovšem začal velký obrat. Nejprve se prosadil po rohu Gajič, pak vyrovnal Matejov a když už vše směřovalo k remíze, trefil vítězný gól Jean-David Beauguel.

Boleslav doma letos nevyhrála ani na šestý pokus, Baník vybojovat bod
Fotbal 6.5.2018

Boleslavští fotbalisté ve třetím ligovém zápase nedali gól a v letošní jarní sezóně dosud nevyhráli ani jedno domácí utkání. Po remíze s ostravským Baníkem klesli ze dvanácté na třináctou příčku ligového pořadí.