SPORT

Boleslav v Plzni neubránila tříbrankové vedení
Fotbal 13.5.2017

Plzeň sice prohrávala o tři branky, ale v závěru ukázala senzační stíhací jízdu, která div neskončila vítězstvím Viktorie. Středočeši nakonec alespoň bod uhájili. Jestli a jakou roli bude tento bod hrát v konečném účtování, to se ještě ukáže.

Mladá Boleslav vydřela tři body proti Jihlavě
Fotbal 8.5.2017

Mladá Boleslav sice potvrdila roli favorita a Jihlavu porazila, ale na očekávané tři body se hodně nadřela, jak je u ní v této jarní sezoně na domácím trávníku obvyklé.

Mladá Boleslav remizovala s Bohemians
Fotbal 16.4.2017

Ve třetím letošním utkání Boleslavi s Bohemians se soupeři opět rozešli nerozhodným výsledkem, z něhož měli tentokrát větší radost Bohemians.

Boleslav obrala Duklu o všechny body
Fotbal 5.4.2017

Skóre utkání otevřel v závěru prvního poločasu Lukáš Železník. Hned ve 49. minutě se ale Dukle podařilo vyrovnat. Jenže ani nerozhodný stav nevydržel na Julisce dlouho. Ani ne o deset minut později totiž Železník napálil Jakuba Podaného od nějž se míč odrazil nešťastně pro domácí do jejich sítě.

Boleslav se s Jabloncem rozešla bez branek
Fotbal 31.3.2017

Bezgólová plichta na domácím hřišti je pro Boleslav, která byla po většinu utkání lepší, nepříjemnou ztrátou.

Slovácko porazilo Mladou Boleslav
Fotbal 19.3.2017

Slovácko slaví první jarní vítězství. Domácí sice s Boleslaví prohrávali už po čtyřech minutách 0:1 gólem Přikryla, ale tým se dokázal zvednout. Do poločasu vyrovnal Zajíc a na konci zápasu na 2:1 skóroval Havlík.

Boleslav porazila Spartu gólem Da Silvy
Fotbal 13.3.2017

Mladá Boleslav dokázala pokořit trápící se Spartu a vyhrála 1:0, když jediný gól zápasu vstřelil v 68. minutě po rohovém kopu Douglas Da Silva.

Chomutov rozdrtil Mladou Boleslav a postoupil do čtvrtfinále
Hokej 13.3.2017

Pátý a také rozhodující duel předkola play-off s Chomutovem pro Bruslaře skončil neslavně. Hráči Mladé Boleslavi ztratili původně slibně rozjetou sérii a stávají se prvním týmem, kterému letos skončila sezona.

Chomutov odvrátil i druhý mečbol, rozhodne páté utkání
Hokej 11.3.2017

Bruslaři prohospodařili druhou šanci ukončit chomutovským Pirátům sezónu. V utkání sice vedli po pěkné brance Orsavy, obrat ale zařídili Valach a především ve vlastním oslabení skórující Michal Vondrka.

Hana Horáková: Ať se dostanou až na pódium!
Basketbal 10.3.2017

Pod bezednými koši vyhrála, co se dalo. Mistrovství Evropy, Euroligu, získala i stříbro na mistrovství světa a také desítku ligových titulů s brněnskými „Žabinami“. Objela tři olympiády a ve svůj hvězdný rok 2010 byla zvolena i Hráčkou Evropy.

Boleslav nevyužila první mečbol a Pirátům podlehla 1:5
Hokej 10.3.2017

Boleslav opět začala aktivní hrou, ale jako již tradičně se v sérii jako první radovali hosté. Chomutov nakonec stanovil konečný výsledek na 5:1 z pohledu hostí. Piráti tak odvrátili první mečbol domácího týmu.

Piráti prohráli s Mladou Boleslaví i podruhé, opět vysokým rozdílem
Hokej 8.3.2017

Piráti v rámci předkola extraligy nestačili na Mladou Boleslav ani podruhé a prohráli opět vysokým rozdílem, tentokrát 1:6. Chomutov tak bude muset ve čtvrtek zvítězit, aby ještě měl nějakou šanci na postup.

Pirátům úvod předkola nevyšel, od Mladé Boleslavi schytali sedmigólový příděl
Hokej 7.3.2017

Piráti ovšem nebudou na první duel s Mladou Boleslaví vzpomínat v dobrém. Bruslaři těžili z fatálních zaváhání svého oponenta, která bez milosti trestali, a vyhráli vysoko 7:1.

Hradec s Boleslaví bez branek
Fotbal 5.3.2017

Boleslavští v Hradci Králové nezvládli roli favorita. Branky jsme se po devadesáti minutách nedočkali. Bod je tak pro Hradec jistě cennější než pro Mladou Boleslav.

Základní část WSM ligy zakončil Havířov výhrou v Benátkách
Hokej 14.2.2017

Domácí šli na konci první třetiny do vedení, ale AZ přesilovkovými brankami Daniela Štumpfa a Davida Dvořáčka skóre otočil a i díky 21 zásahům Marka Laca vybojoval důležité tři body.

Benátky slaví vítězství nad Litoměřicemi a zároveň postup do předkola play off
Hokej 12.2.2017

Do vedení poslal litoměřický celek ve 23. minutě Marek Loskot, jenže domácí rychle odpověděli a ve druhém dějství dali ještě další dva góly. Ve třetí třetině se podařilo na 2:3 snížit Marku Loskotovi, nicméně při hře bez brankáře v 60. minutě Benátečtí zpečetili své konečné vítězství 4:2.