SPORT / Hokej

Popis:
10.12.2018

Kadaň i přes vypjatý závěr zdolala Benátky

KADAŇ / BENÁTKY NAD JIZEROU

Benátky jako první otevřely stav utkání, ale po zbytek večera bylina koni Kadaňští. Ti si připsali tři body do tabulky a nahradili právě Benátky nad Jizerou na třinácté příčce.

Do utkání vstoupili lépe hosté z Benátek nad Jizerou, kteří se prezentovali lepším pohybem. Benátky také jako první prověřili Dominika Pavláta, který střely Jana Ordoše a Matěje Psoty bez problémů zlikvidoval. Poté se do velké šance dostal Marek Zachar, který kličkoval tak dlouho, až sám sebe obehrál. O chvíli později se již Benátky radovaly. Jaroslav Vlach od mantinelu našel před brankou dobře postaveného Jana Ordoše, který zakončil přesně k tyči Pavlátovo branky - 0:1.Trhači ale o osmadevadesát vteřin později vyrovnali, když Roman Chlouba předložil puk na hůl Matyáše Svobody, který se střelou do odkryté branky nemýlil - 1:1. O pár chvil později byla Benátkám nabídnuta výhoda přesilové hry. V té ale Daniel Novák našel za hostující obranou schovaného Romana Chloubu, který si s brankářem Žejdlíkem pohrál a zasouval puk do prázdné brány - 2:1. Tato branka Trhače výrazně oživila.

Benátky si do druhého dějství přenesli přesilovou hru z konce první třetiny. Právě tuto výhodu přetavil ve vyrovnávající branku Jan Ordoš - 2:2. Následovalo vyloučení hostů, které potrestal Jakub Trefný, který dorazil nahozený puk od modré čáry až za záda Matěje Žajdlíka - 3:2. Trhači o pár chvil později dostali další výhodu hráče v poli. Tu tentokrát využil Martin Šťovíček, který dostal nabito od Jaroslava Kůse a dělovkou poslal puk do hostující sítě - 4:2. Tento gól neunesl Daniel Špaček, kterého rozhodčí odměnili osobním trestem. Následovalo několik šancí na obou stranách, ale ani jedna nezměnila vývoj utkání a do kabin se po čtyřiceti minutách odcházelo za dvoubrankového vedení pro domácí Trhače.

Ihned ze začátku třetí části byla hostům nabídnuta další přesilová hra, tu ale Trhači ubránili bez větších potíží. O pár minut později následovalo další vyloučení, tentokrát usedl za katr Ondřej Buchtela, který byl za vražení na hrazení automaticky potrestán i desetiminutovým trestem, společnost mu o pár vteřin později přišel udělat Jaroslav Kůs, ale ani s touto výhodou si hostující hokejisté nedokázali poradit. Následovalo několik skvělých zákroků Dominika Pavláta, který zneškodnil několik gólových příležitostí hráčů Benátek nad Jizerou. V čase 54:38 Patrik Maier poslal střelu od mantinelu na Domina Pavláta, který puk srazil jen na hůl Daniela Špačka,který měl před sebou již lehkou úlohu - 4:3. Hosté ke konci zkusili hru bez gólmana, jejich výhodu zdvojnásobilo vyloučení domácích, ale ani s touto příležitostí nenaložili dle svých představ. Trhači si tedy připisují druhé domácí vítězství v řadě a posouvají se na třinácté místo tabulky Chance ligy.

SK Trhači Kadaň - HC Benátky nad Jizerou 4:3 (2:1, 2:1, 0:1)

Branky a nahrávky: 7. M. Svoboda (Chlouba, Kůs), 14. Chlouba (Novák), 23. Trefný (Chlouba, Novák), 29. Šťovíček (Kůs) – 6. Ordoš (Vlach, Havlín), 21. Ordoš (Vlach, Kolmann), 55. Špaček (Maier)
Rozhodčí: Luczków, Šindel – Kokrment, Rubáš
Vyloučení: 7:4, navíc Buchtela - Špaček oba 10 min.
Využití: 2:1
Diváci: 250

SK Trhači Kadaň: Pavlát – Novák, Trefný, Seemann, Buchtela, Foltýn, Procházka – Chlouba, Kůs, M. Svoboda – J. Svoboda, Šťovíček, Šulek – Maršoun, Rindoš, Rezek – Tupý, Homer

HC Benátky nad Jizerou: Žajdlík – Kunst, Kolmann, Havlín, Maier, Husa, Niko, Žůrek – Zachar, Vlach, Ordoš – Špaček, Najman, Rychlovský – Průžek, Chrtek, Psota – Žemba, Čech, Wiencek

Autor / zdroj: Sabina Nováková / skkadan.cz

Doporučujeme

www.ubytovanibrychova.cz

Nabízím ubytování ve dvoulůžkových a jednolůžkových pokojích se společnou kuchyní. Vše plně vybaveno (TV, posilovna, lednice, mrazák, internet, venkovní bazén v ceně). Dlouhodobé pobyty: 3800 Kč, Krátkodobé pobyty: 350 Kč za den.

DALŠÍ ČLÁNKY

Post

Jablonec vyzrál na Boleslav a drží domácí bilanci

Bez ztráty kytičky pokračují jablonečtí fotbalisté v nové sezoně na domácím pažitu. V souboji dvou pohárových týmů dokázali porazit Mladou Boleslav 2:

Post

Expedice Tomáše Petrečka se na K2 dostala do výšky 8100 m.n.m. bez použití kyslíku

Výprava ve složení Tomáš Petreček, Marek Novotný a Pavol Lupták vyrazila v půlce července do pákistánské části Himalájí. Trojice měla v plánu usilovat

Post

Boleslav veze z Rumunska nadějnou remízu

Na hřišti v rumunském Giurgiu Boleslavští vydřeli remízu v náročném střetnutí s historicky neslavnějším a nejúspěšnějším rumunským klubem. Do odvety

PARTNEŘI

www.ubytovanibrychova.cz www.ippolna.cz www.casopis-dracek.cz energy.akcenta.eu

REKLAMA