Muž měl téměř pět promile alkoholu v dechu

PŘÍBRAMSKO

Na protialkoholní záchytnou stanici převáželi policisté dne 26. července ve večerních hodinách 60letého muže k vystřízlivění.

Dotyčný přišel značně opilý do jedné restaurace na Březnicku, kam se údajně zašel schovat před deštěm. Nebyl však schopen srozumitelné komunikace a ani chůze.

Hlídka u něj po příjezdu provedla dechovou zkoušku, na displeji přístroje se objevila hodnota 4,58 promile alkoholu. Dotyčný uvedl, že vypil během odpoledne asi čtyři litry vína.

Autor / zdroj: -red-

Mladá Boleslav předvedla obrat, výhru nad Pardubicemi trefil Lenc

Vedoucí trefa padla až v jednatřicáté minutě, když Kurkovo nahození mimo Kacetlův dosah tečoval Urban, Dynamo se ale ještě před druhou sirénou dočkalo

Plzeň porazila Boleslav a přehoupla se přes hranici 100 vstřelených gólů

Již po sedmi minutách vedli modrobílí díky trefám kapitána Milana Gulaše 2:0, který vstřelil plzeňské góly číslo 99 a 100, v prostřední třetině skóre

Sparta díky třem brankám v prvním poločase porazila Mladou Boleslav

Sparťané zakončili rok 2017 vítězstvím a po výtečném prvním poločase porazili Mladou Boleslav 3:0. První gól si vstřelil hostující brankář Jedlička, d